MANDELHUSET EIGENDOM AS
Signaler
- Negativ egenkapital 2025 Bokført egenkapital er negativ (−521k kr).
MANDELHUSET EIGENDOM AS er registrert som aksjeselskap i Tysnes, Vestland med organisasjonsnummer 999314546. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2012. Registrert aksjekapital er 700 000 kr fordelt på 700 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Utvikling av næringsenheter for salg og utleie.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 1,5 mill. kr i omsetning og 852 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier MANDELHUSET EIGENDOM AS?
MANDELHUSET EIGENDOM AS har 3 registrerte aksjonærer:
- PATRICK RUSSELL MADSEN 50,0 %
- SMM HOLDING AS 25,0 %
- ARKLOW HOLDING AS 25,0 %
Ofte stilte spørsmål om MANDELHUSET EIGENDOM AS
Hvem eier MANDELHUSET EIGENDOM AS?
PATRICK RUSSELL MADSEN er største registrerte eier med 50,0 %.
Hva er omsetningen til MANDELHUSET EIGENDOM AS?
MANDELHUSET EIGENDOM AS hadde en omsetning på 1,5 mill. kr i 2025.
Hvem er daglig leder i MANDELHUSET EIGENDOM AS?
Patrick Russell Madsen er registrert som daglig leder i MANDELHUSET EIGENDOM AS.
Hvor holder MANDELHUSET EIGENDOM AS til?
MANDELHUSET EIGENDOM AS har forretningsadresse i Tysnes.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.