ARKLOW HOLDING AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−90k kr).
ARKLOW HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Bjørnafjorden, Vestland med organisasjonsnummer 931021451. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2023. Registrert aksjekapital er 8,2 mill. kr fordelt på 500000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investering i aksjer, eiendom og annet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 0 kr i omsetning og −90 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier ARKLOW HOLDING AS?
ARKLOW HOLDING AS har 1 registrert aksjonær:
- ESPEN ASPENES 100,0 %
Hvilke selskaper eier ARKLOW HOLDING AS?
ARKLOW HOLDING AS har eierandeler i 6 selskaper:
- BYGG 30 AS 50,0 %
- AOI HOLDING AS 50,0 %
- HALHJEMMARKA BOLIGTUN AS 33,3 %
- MANDELHUSET EIGENDOM AS 25,0 %
- LYSEKLOSTER INVEST AS 15,0 %
- BERGEN LEILIGHETER AS 7,9 %
Ofte stilte spørsmål om ARKLOW HOLDING AS
Hvem eier ARKLOW HOLDING AS?
ESPEN ASPENES er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til ARKLOW HOLDING AS?
ARKLOW HOLDING AS hadde en omsetning på 0 kr i 2024.
Hvor holder ARKLOW HOLDING AS til?
ARKLOW HOLDING AS har forretningsadresse i Os.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.