BIRTING AS
Signaler
- Negativ egenkapital 2025 Bokført egenkapital er negativ (−224k kr).
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−25k kr).
BIRTING AS er registrert som aksjeselskap i Ålesund, Møre og Romsdal med organisasjonsnummer 999342655. Virksomheten er klassifisert innen forskning og eksperimentell utvikling innenfor naturvitenskap og teknikk (NACE 72.100). Selskapet ble stiftet i 2012. Registrert aksjekapital er 100 000 kr fordelt på 1 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Fremstilling/salg av maritimt utstyr og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 0 kr i omsetning og −25 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier BIRTING AS?
BIRTING AS har 1 registrert aksjonær:
- BJØRNAR HUSE 100,0 %
Hvilke selskaper eier BIRTING AS?
BIRTING AS har eierandeler i 1 selskap:
- OCEAN VISUALS AS 7,5 %
Ofte stilte spørsmål om BIRTING AS
Hvem eier BIRTING AS?
BJØRNAR HUSE er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til BIRTING AS?
BIRTING AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025.
Hvem er daglig leder i BIRTING AS?
Bjørnar Huse er registrert som daglig leder i BIRTING AS.
Hvor holder BIRTING AS til?
BIRTING AS har forretningsadresse i Ålesund.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.