BIZTRAC BETA
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers

SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING

Org.nr 997633431 Forening/lag/innretning (FLI) Asker Stiftet 2011 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Stiftet 2011

SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING er registrert som forening/lag/innretning i Asker, Akershus med organisasjonsnummer 997633431. Virksomheten er klassifisert innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (NACE 94.992). Selskapet ble stiftet i 2011.

Hvem eier SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING?

Ingen aksjonærer er registrert for SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Ofte stilte spørsmål om SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING

Hvem er daglig leder i SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING?

Gro Buttingsrud er registrert som daglig leder i SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING.

Hvor holder SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING til?

SPIKKESTADBANEN PENDLERFORENING har forretningsadresse i Heggedal.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.