BIZTRAC BETA
Kjøp og salg av egen fast eiendom

IKEEN TRADING AS

Org.nr 997051440 Aksjeselskap (AS) Stavanger Stiftet 2011 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Stiftet 2011
Aksjekapital 100 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Utdatert regnskap Siste registrerte regnskap er fra 2023.

IKEEN TRADING AS er registrert som aksjeselskap i Stavanger, Rogaland med organisasjonsnummer 997051440. Virksomheten er klassifisert innen kjøp og salg av egen fast eiendom (NACE 68.110). Selskapet ble stiftet i 2011. Registrert aksjekapital er 100 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investere i fast eiendom og finansaktiva.».

Hvem eier IKEEN TRADING AS?

Ingen aksjonærer er registrert for IKEEN TRADING AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Hvilke selskaper eier IKEEN TRADING AS?

IKEEN TRADING AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om IKEEN TRADING AS

Hvem er daglig leder i IKEEN TRADING AS?

Helge Kvalbein er registrert som daglig leder i IKEEN TRADING AS.

Hvor holder IKEEN TRADING AS til?

IKEEN TRADING AS har forretningsadresse i Stavanger.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.