SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−315k kr).
SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS er registrert som aksjeselskap i Eidskog, Innlandet med organisasjonsnummer 990300208. Virksomheten er klassifisert innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (NACE 70.200). Selskapet ble stiftet i 2006 og har 6 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 411 000 kr fordelt på 411 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Utvikling av kunnskapsintensive næringsvirksomheter. Selskapet kan ved aksjeinnskudd, kompetanse eller på annen måte engasjere seg i de virksomheter som er tilknyttet næringshagen.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 8,1 mill. kr i omsetning og −315 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS?
SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS har 7 registrerte aksjonærer:
- SIVA - SELSKAPET FOR INDUSTRIVEKST SF 24,3 %
- EIDSKOG KOMMUNE 18,7 %
- HOME BRANDS AS 13,4 %
- EIDSKOG STANGESKOVENE AS 13,4 %
- HYDRO EXTRUSION NORWAY AS 13,4 %
- OTTO VEFLEN MASKINENTREPRENØR AS 13,4 %
- POTTEN SKARNES AS 3,4 %
Hvilke selskaper eier SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS?
SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS har eierandeler i 3 selskaper:
- MAGNOR TORG AS 100,0 %
- EIDSKOG ENERGI AS 25,0 %
- KLOSSER INNOVASJON AS 0,0 %
Ofte stilte spørsmål om SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS
Hvem eier SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS?
SIVA - SELSKAPET FOR INDUSTRIVEKST SF er største registrerte eier med 24,3 %.
Hva er omsetningen til SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS?
SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS hadde en omsetning på 8,1 mill. kr i 2024.
Hvem er daglig leder i SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS?
Jan Roger Broen er registrert som daglig leder i SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS.
Hvor holder SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS til?
SØR-HEDMARK NÆRINGSHAGE AS har forretningsadresse i Magnor.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.