BIZTRAC BETA
Andre egeninvesteringsselskaper

CALILA HOLDING AS

Org.nr 989273787 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2005 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −35 000 kr
Egenkapital 12,8 mill. kr
Stiftet 2005
Aksjekapital 1,0 mill. kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−35k kr).

CALILA HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 989273787. Virksomheten er klassifisert innen andre egeninvesteringsselskaper (NACE 64.323). Selskapet ble stiftet i 2005. Registrert aksjekapital er 1,0 mill. kr fordelt på 1 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Eie aksjer og andeler i andre selskaper.».

Nøkkeltall · 2024

Driftsresultat
−35 000 kr
Egenkapital
12,8 mill. kr
Est. verdi
11,8 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
796.43
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
99,9 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier CALILA HOLDING AS?

NILS ANDREAS VØLLESTAD
CALILA HOLDING AS
· −35 000 kr res.

CALILA HOLDING AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier CALILA HOLDING AS?

CALILA HOLDING AS har eierandeler i 2 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om CALILA HOLDING AS

Hvem eier CALILA HOLDING AS?

NILS ANDREAS VØLLESTAD er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvor holder CALILA HOLDING AS til?

CALILA HOLDING AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.