BIZTRAC
Andre egeninvesteringsselskaper

ESL INVEST AS

Org.nr 989041665 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2005 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −3 000 kr
Egenkapital 10.5 mill. kr
Stiftet 2005
Aksjekapital 696 000 kr
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−3k kr).

ESL INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 989041665. Virksomheten er klassifisert innen andre egeninvesteringsselskaper (NACE 64.323). Selskapet ble stiftet i 2005. Registrert aksjekapital er 696 000 kr fordelt på 24 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «kjøp, salg, investering i aksjer og andre verdipapirer samt kjøp, salg og investering i fast eiendom med dertil tilhørende virksomhet.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−3 000 kr
Egenkapital
10.5 mill. kr
Est. verdi
18.9 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
6.39
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
99.8 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier ESL INVEST AS?

Ingen aksjonærer er registrert for ESL INVEST AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Hvilke selskaper eier ESL INVEST AS?

ESL INVEST AS har eierandeler i 2 selskaper:

Se full eierstruktur →

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Andre egeninvesteringsselskaper (64.323)
Sektor
Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Stiftet
2005-11-10
Registrert
2006-01-21
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
Siste regnskap
2025

Kontakt

Adresse
Lundliveien 1, 0580 OSLO

Registre

MVA-registretNei
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
696 000 kr NOK
Antall aksjer
24
Registrert
2006-01-21

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2005-11-10
Formål
kjøp, salg, investering i aksjer og andre verdipapirer samt kjøp, salg og investering i fast eiendom med dertil tilhørende virksomhet.
Aktivitet
kjøp, salg, investering i aksjer og andre verdipapirer samt kjøp, salg og investering i fast eiendom med dertil tilhørende virksomhet.

Ofte stilte spørsmål om ESL INVEST AS

Hvem er daglig leder i ESL INVEST AS?

Erik Strøm-Larsen er registrert som daglig leder i ESL INVEST AS.

Hvor holder ESL INVEST AS til?

ESL INVEST AS har forretningsadresse i Oslo.