BIZTRAC BETA
Uoppgitt

RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS

Org.nr 988695513 Aksjeselskap (AS) Bergen Stiftet 2005 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −40 000 kr
Egenkapital 11,9 mill. kr
Stiftet 2005
Aksjekapital 90 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−40k kr).

RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Bergen, Vestland med organisasjonsnummer 988695513. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2005. Registrert aksjekapital er 90 000 kr fordelt på 90 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å eie aksjer, drive investeringsvirksomhet, samt tilstøtende og beslektede aktiviteter.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−40 000 kr
Egenkapital
11,9 mill. kr
Est. verdi
12,2 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
1.31
Tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
81,2 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS?

RUNE JOHANNESSEN
RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS
· −40 000 kr res.

RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS?

RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS har eierandeler i 2 selskaper:

Se full eierstruktur →

Konsernstruktur

RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS er morselskap for 2 datterselskaper:

Ofte stilte spørsmål om RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS

Hvem eier RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS?

RUNE JOHANNESSEN er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvem er daglig leder i RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS?

Rune Johannessen er registrert som daglig leder i RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS.

Hvor holder RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS til?

RUNE JOHANNESSEN HOLDING AS har forretningsadresse i Fana.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.