Oppføring av bygninger
GLENN ROTEBAKKDOKKEN
GLENN ROTEBAKKDOKKEN er registrert som enkeltpersonforetak i Ål, Buskerud med organisasjonsnummer 985950229. Virksomheten er klassifisert innen oppføring av bygninger (NACE 41.000).
Hvem eier GLENN ROTEBAKKDOKKEN?
Ingen aksjonærer er registrert for GLENN ROTEBAKKDOKKEN i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Ofte stilte spørsmål om GLENN ROTEBAKKDOKKEN
Hvem er daglig leder i GLENN ROTEBAKKDOKKEN?
Glenn Rotebakkdokken er registrert som daglig leder i GLENN ROTEBAKKDOKKEN.
Hvor holder GLENN ROTEBAKKDOKKEN til?
GLENN ROTEBAKKDOKKEN har forretningsadresse i Ål.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.