TV VISJON NORGE AS
TV VISJON NORGE AS er registrert som aksjeselskap i Drammen, Buskerud med organisasjonsnummer 985257965. Virksomheten er klassifisert innen fjernsynsprogramvirksomhet, kringkasting og distribuering av audiovisuelle medier (NACE 60.200). Selskapet ble stiftet i 2003 og har 59 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 840 000 kr fordelt på 840 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «TV-produksjon, TV-sendinger og alt hva derved står i forbindelse, samt deltagelse i andre selskaper.».
Hvem eier TV VISJON NORGE AS?
Ingen aksjonærer er registrert for TV VISJON NORGE AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Hvilke selskaper eier TV VISJON NORGE AS?
TV VISJON NORGE AS har eierandeler i 6 selskaper:
- EIKER GRAFISK EIENDOM AS 100,0 %
- HALLINGSKARVET FJELLSTUE AS 100,0 %
- TV VISION HEAVEN AS 100,0 %
- BIO VIKING AS 100,0 %
- HALLINGSKARVET HØYFJELLSHOTELL AS 100,0 %
- KRISTEN MEDIAALLIANSE DRIFT AS 1,4 %
Ofte stilte spørsmål om TV VISJON NORGE AS
Hvem er daglig leder i TV VISJON NORGE AS?
Leif Inge Sandnes er registrert som daglig leder i TV VISJON NORGE AS.
Hvor holder TV VISJON NORGE AS til?
TV VISJON NORGE AS har forretningsadresse i Mjøndalen.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.