INDUSTRISKJELL AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−236k kr).
INDUSTRISKJELL AS er registrert som aksjeselskap i Sogndal, Vestland med organisasjonsnummer 981955943. Virksomheten er klassifisert innen produksjon av fisk, bløtdyr, krepsdyr og pigghuder i sjø og brakkvann (NACE 03.211). Selskapet ble stiftet i 2000. Registrert aksjekapital er 100 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Dyrking, kjøp og salg av skjell og dertil forbundet virksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 440 000 kr i omsetning og −236 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier INDUSTRISKJELL AS?
INDUSTRISKJELL AS har 2 registrerte aksjonærer:
- DANIEL PETER HOVGAARD 50,0 %
- KJARTAN BØRDAL HOVGAARD 50,0 %
Hvilke selskaper eier INDUSTRISKJELL AS?
INDUSTRISKJELL AS har eierandeler i 3 selskaper:
- FJORD FORSK SOGN AS 30,0 %
- NORTUNA HOLDING AS 3,6 %
- INNOLIPID AS 3,2 %
Ofte stilte spørsmål om INDUSTRISKJELL AS
Hvem eier INDUSTRISKJELL AS?
DANIEL PETER HOVGAARD er største registrerte eier med 50,0 %.
Hva er omsetningen til INDUSTRISKJELL AS?
INDUSTRISKJELL AS hadde en omsetning på 440 000 kr i 2024.
Hvem er daglig leder i INDUSTRISKJELL AS?
Kjartan Børdal Hovgaard er registrert som daglig leder i INDUSTRISKJELL AS.
Hvor holder INDUSTRISKJELL AS til?
INDUSTRISKJELL AS har forretningsadresse i Sogndal.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.