BIZTRAC BETA
Utleie av egen eller leid fast eiendom

STRANDFJORDEN EIENDOM AS

Org.nr 979116411 Aksjeselskap (AS) Grimstad Stiftet 1997 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 210 000 kr
Driftsresultat 88 000 kr
Egenkapital 316 000 kr
Stiftet 1997
Aksjekapital 306 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

STRANDFJORDEN EIENDOM AS er registrert som aksjeselskap i Grimstad, Agder med organisasjonsnummer 979116411. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 1997. Registrert aksjekapital er 306 000 kr fordelt på 306202 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Forretningsvirksomhet samt drift og deltagelse i andre selskaper.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 210 000 kr i omsetning og 88 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
210 000 kr
Driftsresultat
88 000 kr
Egenkapital
316 000 kr
Est. verdi
368 000 kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
2.86
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
3,4 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier STRANDFJORDEN EIENDOM AS?

APOTEKET EIENDOM AS
STRANDFJORDEN EIENDOM AS
210 000 kr oms. · 88 000 kr res.

STRANDFJORDEN EIENDOM AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om STRANDFJORDEN EIENDOM AS

Hvem eier STRANDFJORDEN EIENDOM AS?

APOTEKET EIENDOM AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til STRANDFJORDEN EIENDOM AS?

STRANDFJORDEN EIENDOM AS hadde en omsetning på 210 000 kr i 2024.

Hvem er daglig leder i STRANDFJORDEN EIENDOM AS?

Scott-Bernhard Nilsen er registrert som daglig leder i STRANDFJORDEN EIENDOM AS.

Hvor holder STRANDFJORDEN EIENDOM AS til?

STRANDFJORDEN EIENDOM AS har forretningsadresse i Grimstad.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.