FALKUM INVEST AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−49k kr).
FALKUM INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Siljan, Telemark med organisasjonsnummer 971593970. Virksomheten er klassifisert innen kjøp og salg av egen fast eiendom (NACE 68.110). Selskapet ble stiftet i 1994. Registrert aksjekapital er 200 000 kr. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investeringsvirksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 0 kr i omsetning og −49 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier FALKUM INVEST AS?
FALKUM INVEST AS har 1 registrert aksjonær:
- NORDRAAKS AS 100,0 %
Hvilke selskaper eier FALKUM INVEST AS?
FALKUM INVEST AS har eierandeler i 3 selskaper:
- AURUM INVEST AS 0,8 %
- NORDIC HALIBUT AS 0,0 %
- CROATIAN DEVELOPMENT PROPERTY II AS 0,0 %
Ofte stilte spørsmål om FALKUM INVEST AS
Hvem eier FALKUM INVEST AS?
NORDRAAKS AS er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til FALKUM INVEST AS?
FALKUM INVEST AS hadde en omsetning på 0 kr i 2024.
Hvor holder FALKUM INVEST AS til?
FALKUM INVEST AS har forretningsadresse i Siljan.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.