IVAN EIENDOM AS
Signaler
- Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.
IVAN EIENDOM AS er registrert som aksjeselskap i Karmøy, Rogaland med organisasjonsnummer 962952771. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 1991. Registrert aksjekapital er 100 000 kr fordelt på 50 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Eie og forvalte eiendom samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre foretak med tilsvarende virksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 12,8 mill. kr i omsetning og 5,3 mill. kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier IVAN EIENDOM AS?
IVAN EIENDOM AS har 1 registrert aksjonær:
- SOLSTAD INVEST AS 100,0 %
Konsernstruktur
IVAN EIENDOM AS er morselskap for 10 datterselskaper:
- 4280 SKH AS 51,00%
- IVAN EIENDOM AS 100%
- KARMØY STORSENTER AS 90,03%
- SOLVIK INVESTERING AS 100%
- SYSCO EIENDOM AS 65,75%
- SØRAGADÅ 73 AS 100%
- HJELTERYGGEN NORD AS 70,00%
- STEININGSHOLMEN EIENDOM AS 100%
- STEININGSODDEN AS 100%
- TORGET 6 AS 100%
Ofte stilte spørsmål om IVAN EIENDOM AS
Hvem eier IVAN EIENDOM AS?
SOLSTAD INVEST AS er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til IVAN EIENDOM AS?
IVAN EIENDOM AS hadde en omsetning på 12,8 mill. kr i 2024.
Hvor holder IVAN EIENDOM AS til?
IVAN EIENDOM AS har forretningsadresse i Skudeneshavn.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.