VEKST GRUPPEN AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−32k kr).
- Nystiftet selskap Selskapet ble stiftet 2025-08-26.
VEKST GRUPPEN AS er registrert som aksjeselskap i Trondheim, Trøndelag med organisasjonsnummer 936036309. Virksomheten er klassifisert innen kantinedrift og annen cateringvirksomhet (NACE 56.220). Selskapet ble stiftet i 2025. Registrert aksjekapital er 400 000 kr fordelt på 400 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Tilrettelegge for drift av kantiner, catering, eiendomsdrift, salgsautomater, driftstjenester og annen tilknyttet virksomhet, samt delta i andre selskaper og virksomheter.».
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier VEKST GRUPPEN AS?
VEKST GRUPPEN AS har 2 registrerte aksjonærer:
- LOGIN DRIFT AS 50,0 %
- TSAR AS 50,0 %
Hvilke selskaper eier VEKST GRUPPEN AS?
VEKST GRUPPEN AS har eierandeler i 1 selskap:
- VEKST KANTINE & CATERING AS 100,0 %
Ofte stilte spørsmål om VEKST GRUPPEN AS
Hvem eier VEKST GRUPPEN AS?
LOGIN DRIFT AS er største registrerte eier med 50,0 %.
Hvem er daglig leder i VEKST GRUPPEN AS?
Mads Georg Risan Faanes er registrert som daglig leder i VEKST GRUPPEN AS.
Hvor holder VEKST GRUPPEN AS til?
VEKST GRUPPEN AS har forretningsadresse i Trondheim.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.