Uoppgitt
NYE SIRDAL INVEST AS
Stiftet
2025
Aksjekapital
30 000 kr
Signaler
- Mangler regnskap Ingen årsregnskap er registrert for selskapet.
NYE SIRDAL INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Sirdal, Agder med organisasjonsnummer 935233682. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2025. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Drive virksomhet med salg av tjenester innen utvikling av fast eiendom og alt som står i forbindelse med slik virksomhet, herunder deltakelse i andre selskap med samme eller ligninde formål.».
Hvem eier NYE SIRDAL INVEST AS?
SIRDAL INVEST AS
100,0 %
NYE SIRDAL INVEST AS
NYE SIRDAL INVEST AS har 1 registrert aksjonær:
- SIRDAL INVEST AS 100,0 %
Ofte stilte spørsmål om NYE SIRDAL INVEST AS
Hvem eier NYE SIRDAL INVEST AS?
SIRDAL INVEST AS er største registrerte eier med 100,0 %.
Hvor holder NYE SIRDAL INVEST AS til?
NYE SIRDAL INVEST AS har forretningsadresse i Tjørhom.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.