ØYVÆRING EIENDOM AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−60k kr).
- Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.
ØYVÆRING EIENDOM AS er registrert som aksjeselskap i Tromsø, Troms med organisasjonsnummer 932760754. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2023. Registrert aksjekapital er 2,2 mill. kr fordelt på 22300 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Forvaltning av eiendom.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 487 000 kr i omsetning og −60 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier ØYVÆRING EIENDOM AS?
ØYVÆRING EIENDOM AS har 2 registrerte aksjonærer:
- ØYVÆRING AS 91,0 %
- ØYGUTT AS 9,0 %
Konsernstruktur
ØYVÆRING EIENDOM AS er morselskap for 1 datterselskap:
- ØYVÆRING EIENDOM AS 100%
Ofte stilte spørsmål om ØYVÆRING EIENDOM AS
Hvem eier ØYVÆRING EIENDOM AS?
ØYVÆRING AS er største registrerte eier med 91,0 %.
Hva er omsetningen til ØYVÆRING EIENDOM AS?
ØYVÆRING EIENDOM AS hadde en omsetning på 487 000 kr i 2025.
Hvem er daglig leder i ØYVÆRING EIENDOM AS?
John Einar Engen er registrert som daglig leder i ØYVÆRING EIENDOM AS.
Hvor holder ØYVÆRING EIENDOM AS til?
ØYVÆRING EIENDOM AS har forretningsadresse i Sommarøya.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.