SOMRO INT AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−1k kr).
- Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.
SOMRO INT AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 932226065. Virksomheten er klassifisert innen detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler (NACE 47.750). Selskapet ble stiftet i 2023. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 1000000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Utvikling og salg av kosttilskudd og skjønnhetsprodukter, og hva som naturlig står i denne forbindelse. Det skal være anledning til å eie aksjer og andeler i andre selskap, samt hva naturlig står i forbindelse med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 0 kr i omsetning og −1 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier SOMRO INT AS?
SOMRO INT AS har 1 registrert aksjonær:
- NORWEGIAN LAB AS 100,0 %
Ofte stilte spørsmål om SOMRO INT AS
Hvem eier SOMRO INT AS?
NORWEGIAN LAB AS er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til SOMRO INT AS?
SOMRO INT AS hadde en omsetning på 0 kr i 2024.
Hvem er daglig leder i SOMRO INT AS?
Karsten Kjoss er registrert som daglig leder i SOMRO INT AS.
Hvor holder SOMRO INT AS til?
SOMRO INT AS har forretningsadresse i Oslo.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.