BIZTRAC BETA
Uoppgitt

RASMUSSEN AS

Org.nr 931875027 Aksjeselskap (AS) Kristiansand Stiftet 2023 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat 20 000 kr
Egenkapital 2,6 mrd. kr
Stiftet 2023
Aksjekapital 90 000 kr

RASMUSSEN AS er registrert som aksjeselskap i Kristiansand, Agder med organisasjonsnummer 931875027. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2023. Registrert aksjekapital er 90 000 kr fordelt på 1 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Direkte og/eller indirekte, å kjøpe, eie og selge aksjer, obligasjoner og andre finansielle instrumenter og alt som er beslektet eller står i forbindelse med dette. Videre skal selskapets virksomhet kunne være, direkte og/eller indirekte, å anskaffe, prosjektere, utbygge, eie, drive, leie ut og selge fast eiendom og alt som er beslektet eller står i forbindelse med slik virksomhet. Selskapet skal også kunne eie, helt eller delvis, eller delta i selskaper eller næringsforetak som driver annen virksomhet.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
20 000 kr
Egenkapital
2,6 mrd. kr
Est. verdi
1,4 mrd. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
0.48
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
99,3 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier RASMUSSEN AS?

DAG RASMUSSEN
RASMUSSEN AS
· 20 000 kr res.

RASMUSSEN AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier RASMUSSEN AS?

RASMUSSEN AS har eierandeler i 5 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om RASMUSSEN AS

Hvem eier RASMUSSEN AS?

DAG RASMUSSEN er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvor holder RASMUSSEN AS til?

RASMUSSEN AS har forretningsadresse i Kristiansand S.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.