BIZTRAC BETA
Annen teknisk konsulentvirksomhet

FLEXFUELS AS

Org.nr 931626582 Aksjeselskap (AS) Karmøy Stiftet 2023 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 3,2 mill. kr
Driftsresultat −2,9 mill. kr
Egenkapital −2,9 mill. kr
Stiftet 2023
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

3 flagg
  • Negativ egenkapital 2024 Bokført egenkapital er negativ (−2,9 mill kr).
  • Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−2,9 mill kr).
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

FLEXFUELS AS er registrert som aksjeselskap i Karmøy, Rogaland med organisasjonsnummer 931626582. Virksomheten er klassifisert innen annen teknisk konsulentvirksomhet (NACE 71.129). Selskapet ble stiftet i 2023. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 3000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Utvikle prosjekter innen fuelproduksjon og petrokjemisk industri.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 3,2 mill. kr i omsetning og −2,9 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
3,2 mill. kr
Driftsresultat
−2,9 mill. kr
Egenkapital
−2,9 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
0.86
Svak
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
-15,6 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier FLEXFUELS AS?

MOLGAS NORWAY AS
FLEXFUELS AS
3,2 mill. kr oms. · −2,9 mill. kr res.

FLEXFUELS AS har 2 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om FLEXFUELS AS

Hvem eier FLEXFUELS AS?

MOLGAS NORWAY AS er største registrerte eier med 62,5 %.

Hva er omsetningen til FLEXFUELS AS?

FLEXFUELS AS hadde en omsetning på 3,2 mill. kr i 2024.

Hvem er daglig leder i FLEXFUELS AS?

Pål Vigmostad er registrert som daglig leder i FLEXFUELS AS.

Hvor holder FLEXFUELS AS til?

FLEXFUELS AS har forretningsadresse i Avaldsnes.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.