BIZTRAC BETA
Utleie av egen eller leid fast eiendom

MYRHOLTEN EIENDOM AS

Org.nr 930648426 Aksjeselskap (AS) Surnadal Stiftet 2022 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 334 000 kr
Driftsresultat 106 000 kr
Egenkapital 2,1 mill. kr
Stiftet 2022
Aksjekapital 30 000 kr

MYRHOLTEN EIENDOM AS er registrert som aksjeselskap i Surnadal, Møre og Romsdal med organisasjonsnummer 930648426. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2022. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 30 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investeringer i aksjer og eiendom samt hva som naturlig faller sammen med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 334 000 kr i omsetning og 106 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
334 000 kr
Driftsresultat
106 000 kr
Egenkapital
2,1 mill. kr
Est. verdi
1,6 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
7.27
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
23,9 %
God
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier MYRHOLTEN EIENDOM AS?

ODD BERGSET
MYRHOLTEN EIENDOM AS
334 000 kr oms. · 106 000 kr res.

MYRHOLTEN EIENDOM AS har 3 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier MYRHOLTEN EIENDOM AS?

MYRHOLTEN EIENDOM AS har eierandeler i 2 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om MYRHOLTEN EIENDOM AS

Hvem eier MYRHOLTEN EIENDOM AS?

ODD BERGSET er største registrerte eier med 33,3 %.

Hva er omsetningen til MYRHOLTEN EIENDOM AS?

MYRHOLTEN EIENDOM AS hadde en omsetning på 334 000 kr i 2024.

Hvem er daglig leder i MYRHOLTEN EIENDOM AS?

Georg Bergset er registrert som daglig leder i MYRHOLTEN EIENDOM AS.

Hvor holder MYRHOLTEN EIENDOM AS til?

MYRHOLTEN EIENDOM AS har forretningsadresse i Bæverfjord.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.