LONA HOLDING AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−879k kr).
LONA HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 928445216. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2021. Registrert aksjekapital er 45 000 kr fordelt på 100000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 0 kr i omsetning og −879 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier LONA HOLDING AS?
LONA HOLDING AS har 1 registrert aksjonær:
- TOM IVAR HORVEI 100,0 %
Hvilke selskaper eier LONA HOLDING AS?
LONA HOLDING AS har eierandeler i 3 selskaper:
- FOUNDS AS 100,0 %
- XAI HOLDING AS 25,0 %
- ETC ELECTRIC TIME CAR AS 13,9 %
Ofte stilte spørsmål om LONA HOLDING AS
Hvem eier LONA HOLDING AS?
TOM IVAR HORVEI er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til LONA HOLDING AS?
LONA HOLDING AS hadde en omsetning på 0 kr i 2024.
Hvor holder LONA HOLDING AS til?
LONA HOLDING AS har forretningsadresse i Oslo.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.