QUIRE24 AS
QUIRE24 AS er registrert som aksjeselskap i Stavanger, Rogaland med organisasjonsnummer 928325199. Virksomheten er klassifisert innen skapende kunstnerisk virksomhet innenfor litteratur (NACE 90.111). Selskapet ble stiftet i 2021. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Journalistikk, kjøp, salg, verdipapirhandel, finans.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 102 000 kr i omsetning og 36 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier QUIRE24 AS?
QUIRE24 AS har 1 registrert aksjonær:
- JAN-THORE BERGSAGEL 100,0 %
Hvilke selskaper eier QUIRE24 AS?
QUIRE24 AS har eierandeler i 1 selskap:
- NO SWEET LIES AS 0,3 %
Ofte stilte spørsmål om QUIRE24 AS
Hvem eier QUIRE24 AS?
JAN-THORE BERGSAGEL er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til QUIRE24 AS?
QUIRE24 AS hadde en omsetning på 102 000 kr i 2025.
Hvor holder QUIRE24 AS til?
QUIRE24 AS har forretningsadresse i Stavanger.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.