BIZTRAC BETA
Kjøp og salg av egen fast eiendom

RINGSTAD-INVEST AS

Org.nr 928231275 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2021 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 0 kr
Driftsresultat 0 kr
Egenkapital 30 000 kr
Stiftet 2021
Aksjekapital 30 000 kr

RINGSTAD-INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 928231275. Virksomheten er klassifisert innen kjøp og salg av egen fast eiendom (NACE 68.110). Selskapet ble stiftet i 2021. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Foreta ulike eiendomsinvesteringer, i all hovedsak kjøp, salg og renovering av eiendom, samt investering i aksjer i andre selskap og annen finansinvestering.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 0 kr i omsetning og 0 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
0 kr
Driftsresultat
0 kr
Egenkapital
30 000 kr
Est. verdi
27 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
Ikke tilgjengelig
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
100.0 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier RINGSTAD-INVEST AS?

STIAN LUNDER RINGSTAD
RINGSTAD-INVEST AS
0 kr oms. · 0 kr res.

RINGSTAD-INVEST AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om RINGSTAD-INVEST AS

Hvem eier RINGSTAD-INVEST AS?

STIAN LUNDER RINGSTAD er største registrerte eier med 100.0%.

Hva er omsetningen til RINGSTAD-INVEST AS?

RINGSTAD-INVEST AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025.

Hvem er daglig leder i RINGSTAD-INVEST AS?

Åse Johnsen Sundsvalen er registrert som daglig leder i RINGSTAD-INVEST AS.

Hvor holder RINGSTAD-INVEST AS til?

RINGSTAD-INVEST AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.