NO INVEST AS
Signaler
- Nylig endring 2026-02-13 Adresseendring registrert 2026-02-13.
NO INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Trondheim, Trøndelag med organisasjonsnummer 928140407. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2021. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investeringer, kjøp, salg og utleie av fast eiendom, salg av rådgivningstjenester.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 440 000 kr i omsetning og 433 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier NO INVEST AS?
NO INVEST AS har 1 registrert aksjonær:
- NINA OLUFSEN 100,0 %
Hvilke selskaper eier NO INVEST AS?
NO INVEST AS har eierandeler i 2 selskaper:
- NO FISH AS 100,0 %
- REVAC AS 0,0 %
Ofte stilte spørsmål om NO INVEST AS
Hvem eier NO INVEST AS?
NINA OLUFSEN er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til NO INVEST AS?
NO INVEST AS hadde en omsetning på 440 000 kr i 2025.
Hvor holder NO INVEST AS til?
NO INVEST AS har forretningsadresse i Trondheim.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.