BIZTRAC BETA
Uoppgitt

LB FILTBYGG AS

Org.nr 927665956 Aksjeselskap (AS) Drammen Stiftet 2021 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −9 000 kr
Egenkapital 4,3 mill. kr
Stiftet 2021
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−9k kr).

LB FILTBYGG AS er registrert som aksjeselskap i Drammen, Buskerud med organisasjonsnummer 927665956. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2021. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å eie aksjer i Filtbygg AS, samt alt som står i forbindelse med dette, og slik annen forretningsvirksomhet som selskapet til enhver tid ønsker å utøve.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−9 000 kr
Egenkapital
4,3 mill. kr
Est. verdi
4,8 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
152.04
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
99,8 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier LB FILTBYGG AS?

LISE BRUUSGAARD
LB FILTBYGG AS
· −9 000 kr res.

LB FILTBYGG AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier LB FILTBYGG AS?

LB FILTBYGG AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om LB FILTBYGG AS

Hvem eier LB FILTBYGG AS?

LISE BRUUSGAARD er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvor holder LB FILTBYGG AS til?

LB FILTBYGG AS har forretningsadresse i Drammen.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.