BIZTRAC BETA
Utleie av egen eller leid fast eiendom

NARVIKEIENDOMMEN AS

Org.nr 927422069 Aksjeselskap (AS) Narvik Stiftet 2021 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 3,0 mill. kr
Driftsresultat 2,0 mill. kr
Egenkapital 5,4 mill. kr
Stiftet 2021
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

NARVIKEIENDOMMEN AS er registrert som aksjeselskap i Narvik, Nordland med organisasjonsnummer 927422069. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2021. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investere i fast eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 3,0 mill. kr i omsetning og 2,0 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
3,0 mill. kr
Driftsresultat
2,0 mill. kr
Egenkapital
5,4 mill. kr
Est. verdi
5,8 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
0.06
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
16,9 %
Tilfredsstillende
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier NARVIKEIENDOMMEN AS?

Norbase AS
NARVIKEIENDOMMEN AS
3,0 mill. kr oms. · 2,0 mill. kr res.

NARVIKEIENDOMMEN AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om NARVIKEIENDOMMEN AS

Hvem eier NARVIKEIENDOMMEN AS?

Norbase AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til NARVIKEIENDOMMEN AS?

NARVIKEIENDOMMEN AS hadde en omsetning på 3,0 mill. kr i 2024.

Hvor holder NARVIKEIENDOMMEN AS til?

NARVIKEIENDOMMEN AS har forretningsadresse i Narvik.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.