BIZTRAC BETA
Utleie av egen eller leid fast eiendom

ENGEBRET DATTER AS

Org.nr 925528641 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2020 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 3.0 mill. kr
Driftsresultat 2.0 mill. kr
Egenkapital 20.6 mill. kr
Stiftet 2020
Aksjekapital 300 000 kr

ENGEBRET DATTER AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 925528641. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 2020. Registrert aksjekapital er 300 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Drift, utleie og utvikling av næringseiendommen Hoffsveien 40 B i Oslo, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 3.0 mill. kr i omsetning og 2.0 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
3.0 mill. kr
Driftsresultat
2.0 mill. kr
Egenkapital
20.6 mill. kr
Est. verdi
19.0 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
15.49
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
85.8 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier ENGEBRET DATTER AS?

ENGEBRET AS
ENGEBRET DATTER AS
3.0 mill. kr oms. · 2.0 mill. kr res.

ENGEBRET DATTER AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om ENGEBRET DATTER AS

Hvem eier ENGEBRET DATTER AS?

ENGEBRET AS er største registrerte eier med 100.0%.

Hva er omsetningen til ENGEBRET DATTER AS?

ENGEBRET DATTER AS hadde en omsetning på 3.0 mill. kr i 2025.

Hvor holder ENGEBRET DATTER AS til?

ENGEBRET DATTER AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.