BB INTERNATIONAL AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−848k kr).
BB INTERNATIONAL AS er registrert som aksjeselskap i Bergen, Vestland med organisasjonsnummer 924060808. Virksomheten er klassifisert innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (NACE 70.200). Selskapet ble stiftet i 2019. Registrert aksjekapital er 897 000 kr fordelt på 28546 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å drive med produktutvikling, handel, salg av konsulenttjenester samt investering i aksjer og verdipapir, samt eiendomsutleie og utvikling.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 11 000 kr i omsetning og −848 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier BB INTERNATIONAL AS?
BB INTERNATIONAL AS har 1 registrert aksjonær:
- JAN HARALD BERG 100,0 %
Hvilke selskaper eier BB INTERNATIONAL AS?
BB INTERNATIONAL AS har eierandeler i 1 selskap:
- JARBTECH SOLUTION GROUP AS 34,0 %
Ofte stilte spørsmål om BB INTERNATIONAL AS
Hvem eier BB INTERNATIONAL AS?
JAN HARALD BERG er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til BB INTERNATIONAL AS?
BB INTERNATIONAL AS hadde en omsetning på 11 000 kr i 2025.
Hvor holder BB INTERNATIONAL AS til?
BB INTERNATIONAL AS har forretningsadresse i Bergen.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.