BIZTRAC
Reparasjon og vedlikehold av andre husholdningsvarer og varer til personlig bruk ikke nevnt annet sted

NO12 GREEN HOLDING AS

Org.nr 923750827 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2019 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 0 kr
Driftsresultat −16 000 kr
Egenkapital 122 000 kr
Stiftet 2019
Aksjekapital 400 000 kr
BIZTRAC Se selskapene bak selskapene. Eierskap, regnskap og verdivurdering — på ett sted. Prøv gratis

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−16k kr).

NO12 GREEN HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 923750827. Virksomheten er klassifisert innen reparasjon og vedlikehold av andre husholdningsvarer og varer til personlig bruk ikke nevnt annet sted (NACE 95.290). Selskapet ble stiftet i 2019. Registrert aksjekapital er 400 000 kr fordelt på 400000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Forvaltning av eierinteresser.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 0 kr i omsetning og −16 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
0 kr
Driftsresultat
−16 000 kr
Egenkapital
122 000 kr
Est. verdi
162 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
38.98
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
98.7 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier NO12 GREEN HOLDING AS?

Ingen aksjonærer er registrert for NO12 GREEN HOLDING AS i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).

Hvilke selskaper eier NO12 GREEN HOLDING AS?

NO12 GREEN HOLDING AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Registerinformasjon

Selskapsform
Aksjeselskap (AS)
Bransje
Reparasjon og vedlikehold av andre husholdningsvarer og varer til personlig bruk ikke nevnt annet sted (95.290)
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Stiftet
2019-11-13
Registrert
2019-11-13
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
Siste regnskap
2025

Kontakt

Adresse
c/o Ingvill Kerob Lilleakerveien 62C, 0284 OSLO

Registre

MVA-registretNei
ForetaksregisteretJa
StiftelsesregisteretNei
FrivillighetsregisteretNei

Aksjekapital

Type
Aksjekapital
Beløp
400 000 kr NOK
Antall aksjer
400000
Registrert
2021-03-11

Formål og aktivitet

Vedtektsdato
2021-02-28
Formål
Forvaltning av eierinteresser.
Aktivitet
Forvaltning av eierinteresser.

Ofte stilte spørsmål om NO12 GREEN HOLDING AS

Hva er omsetningen til NO12 GREEN HOLDING AS?

NO12 GREEN HOLDING AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025.

Hvor holder NO12 GREEN HOLDING AS til?

NO12 GREEN HOLDING AS har forretningsadresse i Oslo.