BUNGLE BUNGLE INVEST AS
Signaler
- Negativ egenkapital 2024 Bokført egenkapital er negativ (−6k kr).
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−2k kr).
BUNGLE BUNGLE INVEST AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 923091629. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2019. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 30000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investering og deltakelse i andre selskaper, samt forvaltning og drift av eiendom. Selskapet vil også kunne tilby rådgivningstjenester, forestå handelsvirksomhet samt annet som faller naturlig i forbindelse med dette.».
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier BUNGLE BUNGLE INVEST AS?
BUNGLE BUNGLE INVEST AS har 1 registrert aksjonær:
- Andreas Aspmo Pfaffhuber 100,0 %
Hvilke selskaper eier BUNGLE BUNGLE INVEST AS?
BUNGLE BUNGLE INVEST AS har eierandeler i 1 selskap:
- EMERALD GEOMODELLING AS 16,3 %
Ofte stilte spørsmål om BUNGLE BUNGLE INVEST AS
Hvem eier BUNGLE BUNGLE INVEST AS?
Andreas Aspmo Pfaffhuber er største registrerte eier med 100,0 %.
Hvem er daglig leder i BUNGLE BUNGLE INVEST AS?
Andreas Aspmo Pfaffhuber er registrert som daglig leder i BUNGLE BUNGLE INVEST AS.
Hvor holder BUNGLE BUNGLE INVEST AS til?
BUNGLE BUNGLE INVEST AS har forretningsadresse i Oslo.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.