BIZTRAC BETA
Drift av restauranter

COUCH AS

Org.nr 921376634 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2018 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 7,3 mill. kr
Driftsresultat 325 000 kr
Egenkapital −3,1 mill. kr
Stiftet 2018
Ansatte 15
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

2 flagg
  • Negativ egenkapital 2024 Bokført egenkapital er negativ (−3,1 mill kr).
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

COUCH AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 921376634. Virksomheten er klassifisert innen drift av restauranter (NACE 56.110). Selskapet ble stiftet i 2018 og har 15 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 30 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Cafe, restaurant- og barvirksomhet samt hva står i forbindelse, herunder deltakelse i lignende virksomheter.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 7,3 mill. kr i omsetning og 325 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
7,3 mill. kr
Driftsresultat
325 000 kr
Egenkapital
−3,1 mill. kr
Est. verdi
1,5 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
0.26
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
-327,2 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier COUCH AS?

CREATIVE BARS AS
COUCH AS
7,3 mill. kr oms. · 325 000 kr res.

COUCH AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om COUCH AS

Hvem eier COUCH AS?

CREATIVE BARS AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til COUCH AS?

COUCH AS hadde en omsetning på 7,3 mill. kr i 2024.

Hvor holder COUCH AS til?

COUCH AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.