KAV CAPITAL AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−22k kr).
KAV CAPITAL AS er registrert som aksjeselskap i Bærum, Akershus med organisasjonsnummer 920996523. Virksomheten er klassifisert innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (NACE 70.200). Selskapet ble stiftet i 2018. Registrert aksjekapital er 55 000 kr fordelt på 55000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investeringsanalyse og generelle investeringer, og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 0 kr i omsetning og −22 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier KAV CAPITAL AS?
KAV CAPITAL AS har 1 registrert aksjonær:
- KARSTEN MEIDELL BORCHGREVINK 100,0 %
Hvilke selskaper eier KAV CAPITAL AS?
KAV CAPITAL AS har eierandeler i 3 selskaper:
- GREEN EMPRESS AS 100,0 %
- KAV CAPITAL INVESTMENT RESEARCH AS 100,0 %
- ODONTOCLINICA AS 40,0 %
Ofte stilte spørsmål om KAV CAPITAL AS
Hvem eier KAV CAPITAL AS?
KARSTEN MEIDELL BORCHGREVINK er største registrerte eier med 100,0 %.
Hva er omsetningen til KAV CAPITAL AS?
KAV CAPITAL AS hadde en omsetning på 0 kr i 2024.
Hvem er daglig leder i KAV CAPITAL AS?
Karsten Meidell Borchgrevink er registrert som daglig leder i KAV CAPITAL AS.
Hvor holder KAV CAPITAL AS til?
KAV CAPITAL AS har forretningsadresse i Lysaker.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.