BIZTRAC BETA
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning

KBSH AS

Org.nr 920152244 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2017 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Driftsresultat −22 000 kr
Egenkapital −185 000 kr
Stiftet 2017
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

2 flagg
  • Negativ egenkapital 2025 Bokført egenkapital er negativ (−185k kr).
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−22k kr).

KBSH AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 920152244. Virksomheten er klassifisert innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning (NACE 70.200). Selskapet ble stiftet i 2017. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 1000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Holdingselskap. Investering i aksjer og øvrige verdipapirer. Konsulenttjenester relatert til ledelse, administrasjon, teknisk støtte og bedriftsutvikling.».

Nøkkeltall · 2025

Driftsresultat
−22 000 kr
Egenkapital
−185 000 kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
0.00
Ikke tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
-22,3 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier KBSH AS?

Kristian Bjarne Stubseid Hovet
KBSH AS
· −22 000 kr res.

KBSH AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier KBSH AS?

KBSH AS har eierandeler i 2 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om KBSH AS

Hvem eier KBSH AS?

Kristian Bjarne Stubseid Hovet er største registrerte eier med 100,0 %.

Hvem er daglig leder i KBSH AS?

Kristian Bjarne Stubseid Hovet er registrert som daglig leder i KBSH AS.

Hvor holder KBSH AS til?

KBSH AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.