BIZTRAC BETA
Andre egeninvesteringsselskaper

ASKARI AS

Org.nr 918789804 Aksjeselskap (AS) Voss Stiftet 2017 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 0 kr
Driftsresultat −26 000 kr
Egenkapital 1,9 mill. kr
Stiftet 2017
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−26k kr).

ASKARI AS er registrert som aksjeselskap i Voss, Vestland med organisasjonsnummer 918789804. Virksomheten er klassifisert innen andre egeninvesteringsselskaper (NACE 64.323). Selskapet ble stiftet i 2017. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 600 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Handla med finansielle verkty. ». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 0 kr i omsetning og −26 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
0 kr
Driftsresultat
−26 000 kr
Egenkapital
1,9 mill. kr
Est. verdi
2,7 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
64.62
Meget god
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
40,1 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier ASKARI AS?

ÅSGEIR BRUNBORG
ASKARI AS
0 kr oms. · −26 000 kr res.

ASKARI AS har 2 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier ASKARI AS?

ASKARI AS har eierandeler i 5 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om ASKARI AS

Hvem eier ASKARI AS?

ÅSGEIR BRUNBORG er største registrerte eier med 50,0 %.

Hva er omsetningen til ASKARI AS?

ASKARI AS hadde en omsetning på 0 kr i 2025.

Hvem er daglig leder i ASKARI AS?

Åsgeir Brunborg er registrert som daglig leder i ASKARI AS.

Hvor holder ASKARI AS til?

ASKARI AS har forretningsadresse i Voss.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.