MANO HOLDING AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−4k kr).
MANO HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Kristiansand, Agder med organisasjonsnummer 917630216. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2016. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å være et investeringsselskap, herunder investering i aksjer, andeler i selskap etter selskapsloven, fast eiendom, og annet som står i naturlig forbindelse med dette.».
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier MANO HOLDING AS?
MANO HOLDING AS har 1 registrert aksjonær:
- ESPEN TUNGESVIK 100,0 %
Hvilke selskaper eier MANO HOLDING AS?
MANO HOLDING AS har eierandeler i 4 selskaper:
- KIRKEGATA 7 AS 50,0 %
- MOMENT HOLDING AS 42,9 %
- SCALAGRUPPEN AS 32,7 %
- TELARIS HOLDCO AS 4,1 %
Ofte stilte spørsmål om MANO HOLDING AS
Hvem eier MANO HOLDING AS?
ESPEN TUNGESVIK er største registrerte eier med 100,0 %.
Hvem er daglig leder i MANO HOLDING AS?
Espen Tungesvik er registrert som daglig leder i MANO HOLDING AS.
Hvor holder MANO HOLDING AS til?
MANO HOLDING AS har forretningsadresse i Kristiansand S.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.