BIZTRAC BETA
Eiendomsforvaltning på oppdrag

Bromsveien 11 AS

Org.nr 916639317 Aksjeselskap (AS) Horten Stiftet 1977 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 963 000 kr
Driftsresultat 664 000 kr
Egenkapital 1,2 mill. kr
Stiftet 1977
Aksjekapital 100 000 kr

Bromsveien 11 AS er registrert som aksjeselskap i Horten, Vestfold med organisasjonsnummer 916639317. Virksomheten er klassifisert innen eiendomsforvaltning på oppdrag (NACE 68.320). Selskapet ble stiftet i 1977. Registrert aksjekapital er 100 000 kr fordelt på 200 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å eie og forvalte faste eiendommer, yte konsulenttjenester og alt som kan sies å høre inn under dette, samt å delta i andre virksomheter gjennom aksjeinnehav eller på annen måte.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 963 000 kr i omsetning og 664 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
963 000 kr
Driftsresultat
664 000 kr
Egenkapital
1,2 mill. kr
Est. verdi
2,2 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
1.29
Tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
64,1 %
Meget god
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier Bromsveien 11 AS?

MAX JARLE TANGEN
Bromsveien 11 AS
963 000 kr oms. · 664 000 kr res.

Bromsveien 11 AS har 4 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier Bromsveien 11 AS?

Bromsveien 11 AS har eierandeler i 1 selskap:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om Bromsveien 11 AS

Hvem eier Bromsveien 11 AS?

MAX JARLE TANGEN er største registrerte eier med 40,0 %.

Hva er omsetningen til Bromsveien 11 AS?

Bromsveien 11 AS hadde en omsetning på 963 000 kr i 2025.

Hvem er daglig leder i Bromsveien 11 AS?

Hans Olav Tangen er registrert som daglig leder i Bromsveien 11 AS.

Hvor holder Bromsveien 11 AS til?

Bromsveien 11 AS har forretningsadresse i Horten.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.