GRAPE ARCHITECTS AS
GRAPE ARCHITECTS AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 915629814. Virksomheten er klassifisert innen arkitektvirksomhet (NACE 71.110). Selskapet ble stiftet i 2015 og har 35 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 300 000 kr fordelt på 10000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Arkitektvirksomhet og konsulentvirksomhet samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 58,8 mill. kr i omsetning og 6,9 mill. kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Hvem eier GRAPE ARCHITECTS AS?
GRAPE ARCHITECTS AS har 9 registrerte aksjonærer:
- GRAPE HOLDING AS 51,0 %
- CAROLINE STOKKEBOKJÆR HJELSETH AS 17,0 %
- JEANETTE NORIN AS 12,0 %
- HKH AS 8,0 %
- KAJA KITTANG KVANDE AS 4,0 %
- MARTIN RASCH ERSDAL AS 2,0 %
- ATIR KHAN AS 2,0 %
- PNK AS 2,0 %
- WILDBIRD AS 2,0 %
Ofte stilte spørsmål om GRAPE ARCHITECTS AS
Hvem eier GRAPE ARCHITECTS AS?
GRAPE HOLDING AS er største registrerte eier med 51,0 %.
Hva er omsetningen til GRAPE ARCHITECTS AS?
GRAPE ARCHITECTS AS hadde en omsetning på 58,8 mill. kr i 2025.
Hvem er daglig leder i GRAPE ARCHITECTS AS?
Christine Müller Grape er registrert som daglig leder i GRAPE ARCHITECTS AS.
Hvor holder GRAPE ARCHITECTS AS til?
GRAPE ARCHITECTS AS har forretningsadresse i Oslo.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.