DUKEN EIENDOM AS
Signaler
- Negativ egenkapital 2025 Bokført egenkapital er negativ (−465k kr).
DUKEN EIENDOM AS er registrert som aksjeselskap i Færder, Vestfold med organisasjonsnummer 915299695. Virksomheten er klassifisert innen kjøp og salg av egen fast eiendom (NACE 68.110). Selskapet ble stiftet i 2015. Registrert aksjekapital er 900 000 kr fordelt på 900 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Investering og fremleie av eiendom. Formålet omfatter også kjøp og salg av eiendom, herunder import og eksport, konsulentvirksomhet og investerings- og plasseringsvirksomhet, herunder investering i, samt deltakelse i selskap med liknende forhold som nevnt foran.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 762 000 kr i omsetning og 240 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier DUKEN EIENDOM AS?
DUKEN EIENDOM AS har 2 registrerte aksjonærer:
- ISAK & ISAK HOLDING AS 50,0 %
- RUNE W. JOHANSEN BYGNINGSFIRMA AS 50,0 %
Ofte stilte spørsmål om DUKEN EIENDOM AS
Hvem eier DUKEN EIENDOM AS?
ISAK & ISAK HOLDING AS er største registrerte eier med 50,0 %.
Hva er omsetningen til DUKEN EIENDOM AS?
DUKEN EIENDOM AS hadde en omsetning på 762 000 kr i 2025.
Hvem er daglig leder i DUKEN EIENDOM AS?
Marius Kjeksrud Isaksen er registrert som daglig leder i DUKEN EIENDOM AS.
Hvor holder DUKEN EIENDOM AS til?
DUKEN EIENDOM AS har forretningsadresse i Nøtterøy.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.