BIZTRAC BETA
Annen teknisk konsulentvirksomhet

DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS

Org.nr 915271154 Aksjeselskap (AS) Sola Stiftet 2015 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 56,9 mill. kr
Driftsresultat 4,2 mill. kr
Egenkapital 12,2 mill. kr
Stiftet 2015
Ansatte 15
Aksjekapital 6,2 mill. kr

DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS er registrert som aksjeselskap i Sola, Rogaland med organisasjonsnummer 915271154. Virksomheten er klassifisert innen annen teknisk konsulentvirksomhet (NACE 71.129). Selskapet ble stiftet i 2015 og har 15 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 6,2 mill. kr fordelt på 103000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Engineering, produksjon og salg av utstyr til offshorenæringen samt investering i aksjer og andre selskap samt hva hermed står i forbindelse.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 56,9 mill. kr i omsetning og 4,2 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
56,9 mill. kr
Driftsresultat
4,2 mill. kr
Egenkapital
12,2 mill. kr
Est. verdi
23,6 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
1.29
Tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
20,7 %
God
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS?

FACK INVEST AS
DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS
56,9 mill. kr oms. · 4,2 mill. kr res.

DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS har 4 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Hvilke selskaper eier DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS?

DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS har eierandeler i 3 selskaper:

Se full eierstruktur →

Ofte stilte spørsmål om DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS

Hvem eier DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS?

FACK INVEST AS er største registrerte eier med 40,0 %.

Hva er omsetningen til DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS?

DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS hadde en omsetning på 56,9 mill. kr i 2024.

Hvem er daglig leder i DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS?

Jarle Kraakevik er registrert som daglig leder i DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS.

Hvor holder DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS til?

DYNAMIC WELL SOLUTIONS AS har forretningsadresse i Tananger.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.