D-S BYGG AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−1,1 mill kr).
- Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.
D-S BYGG AS er registrert som aksjeselskap i Sauda, Rogaland med organisasjonsnummer 915222080. Virksomheten er klassifisert innen oppføring av bygninger (NACE 41.000). Selskapet ble stiftet i 2015 og har 10 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 2,2 mill. kr fordelt på 6720 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Drive salg og oppføring av bygg, samt annen virksomhet i tilknytning til dette, herunder deltakelse i tilsvarende selskaper.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 20,9 mill. kr i omsetning og −1,1 mill. kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier D-S BYGG AS?
D-S BYGG AS har 4 registrerte aksjonærer:
- S-D HOLDING AS 98,2 %
- STIG JØRGENSEN 0,6 %
- STIAN JOHNSEN NORDVIK 0,6 %
- VIDAR JENSEN 0,6 %
Hvilke selskaper eier D-S BYGG AS?
D-S BYGG AS har eierandeler i 7 selskaper:
- D-S BREKKEVEIEN AS 100,0 %
- D-S STORLI AS 100,0 %
- D-S BYGG PROSJEKT AS 100,0 %
- SAUDA EIENDOMSUTVIKLING AS 50,0 %
- FOLKEHEISEN SAUDA AS 3,4 %
- SAUDA VEKST AS 1,1 %
- BYGGOPP, OPPLÆRINGSKONTOR FOR BYGG- OG ANLEGGSTEKNIKK ROGALAND AS 0,2 %
Ofte stilte spørsmål om D-S BYGG AS
Hvem eier D-S BYGG AS?
S-D HOLDING AS er største registrerte eier med 98,2 %.
Hva er omsetningen til D-S BYGG AS?
D-S BYGG AS hadde en omsetning på 20,9 mill. kr i 2024.
Hvem er daglig leder i D-S BYGG AS?
Dagfinn Birkeland er registrert som daglig leder i D-S BYGG AS.
Hvor holder D-S BYGG AS til?
D-S BYGG AS har forretningsadresse i Sauda.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.