Uoppgitt
TRAUST HOLDING AS
Stiftet
2014
Aksjekapital
50 000 kr
TRAUST HOLDING AS er registrert som aksjeselskap i Molde, Møre og Romsdal med organisasjonsnummer 913530071. Virksomheten er klassifisert innen uoppgitt (NACE 00.000). Selskapet ble stiftet i 2014. Registrert aksjekapital er 50 000 kr fordelt på 500 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Å eie aksjer i andre selskaper samt det som naturlig står i forbindelse med dette.».
Hvem eier TRAUST HOLDING AS?
G.ØI. AS
20,0 %
TRAUST HOLDING AS
TRAUST HOLDING AS har 5 registrerte aksjonærer:
- G.ØI. AS 20,0 %
- RØYRVIKS AS 20,0 %
- HAVNES HOLDING AS 20,0 %
- GOSSA-TOR AS 20,0 %
- P.A.Ø. AS 20,0 %
Hvilke selskaper eier TRAUST HOLDING AS?
TRAUST HOLDING AS har eierandeler i 1 selskap:
Se full eierstruktur →Ofte stilte spørsmål om TRAUST HOLDING AS
Hvem eier TRAUST HOLDING AS?
G.ØI. AS er største registrerte eier med 20,0 %.
Hvem er daglig leder i TRAUST HOLDING AS?
Arnstein Røyrvik er registrert som daglig leder i TRAUST HOLDING AS.
Hvor holder TRAUST HOLDING AS til?
TRAUST HOLDING AS har forretningsadresse i Molde.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.