ONKEL DAGS KAFFERENS AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−32k kr).
- Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.
ONKEL DAGS KAFFERENS AS er registrert som aksjeselskap i Bergen, Vestland med organisasjonsnummer 912825094. Virksomheten er klassifisert innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking (NACE 81.230). Selskapet ble stiftet i 2013. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 100 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Handel og servicevirksomhet med sikte på å utvikle meningsfylte, lønnsomme arbeidsplasser for personer som har spesielle utfordringer i arbeidslivet, samt annen virksomhet som står i naturlig forbindelse med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 95 000 kr i omsetning og −32 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2025
Finansiell helse · 2025
Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.
Hvem eier ONKEL DAGS KAFFERENS AS?
ONKEL DAGS KAFFERENS AS har 2 registrerte aksjonærer:
- SPACE AS 55,0 %
- DAVID JAVIER AASE ODFJELL 45,0 %
Ofte stilte spørsmål om ONKEL DAGS KAFFERENS AS
Hvem eier ONKEL DAGS KAFFERENS AS?
SPACE AS er største registrerte eier med 55,0 %.
Hva er omsetningen til ONKEL DAGS KAFFERENS AS?
ONKEL DAGS KAFFERENS AS hadde en omsetning på 95 000 kr i 2025.
Hvem er daglig leder i ONKEL DAGS KAFFERENS AS?
David Javier Aase Odfjell er registrert som daglig leder i ONKEL DAGS KAFFERENS AS.
Hvor holder ONKEL DAGS KAFFERENS AS til?
ONKEL DAGS KAFFERENS AS har forretningsadresse i Hjellestad.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.