2 SOLER AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−282k kr).
2 SOLER AS er registrert som aksjeselskap i Flekkefjord, Agder med organisasjonsnummer 912590178. Virksomheten er klassifisert innen detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass (NACE 47.520). Selskapet ble stiftet i 2013. Registrert aksjekapital er 578 000 kr fordelt på 57782 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Salg av handelsvarer, og virksomhet som derved er forbundet. Til fremme av formålet kan selskapet også delta i andre selskaper.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 1,9 mill. kr i omsetning og −282 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier 2 SOLER AS?
2 SOLER AS har 7 registrerte aksjonærer:
- ARE MEININGER SAUDLAND 33,2 %
- EIVIND SVEINUNG SAUDLAND 23,0 %
- KJELL NILSEN 14,4 %
- GMY AS 13,8 %
- GISLE MEININGER SAUDLAND 5,5 %
- TYRA MEININGER SAUDLAND 5,5 %
- AREMS INVEST AS 4,4 %
Ofte stilte spørsmål om 2 SOLER AS
Hvem eier 2 SOLER AS?
ARE MEININGER SAUDLAND er største registrerte eier med 33,2 %.
Hva er omsetningen til 2 SOLER AS?
2 SOLER AS hadde en omsetning på 1,9 mill. kr i 2024.
Hvem er daglig leder i 2 SOLER AS?
Eivind Sveinung Saudland er registrert som daglig leder i 2 SOLER AS.
Hvor holder 2 SOLER AS til?
2 SOLER AS har forretningsadresse i Flekkefjord.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.