BIZTRAC BETA
Tannlegetjenester

ORBDENT OSLO AS

Org.nr 912299171 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2013 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2025 14,1 mill. kr
Driftsresultat −638 000 kr
Egenkapital 93 000 kr
Stiftet 2013
Ansatte 8
Aksjekapital 30 000 kr

Signaler

2 flagg
  • Driftsunderskudd 2025 Siste driftsresultat er negativt (−638k kr).
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

ORBDENT OSLO AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 912299171. Virksomheten er klassifisert innen tannlegetjenester (NACE 86.230). Selskapet ble stiftet i 2013 og har 8 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 30 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Tilby tannhelsetjenester, tilhørende konsulentvirksomhet og det som dertil hører til, herunder også deltagelse i andre selskap med lignende formål.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2025, viser 14,1 mill. kr i omsetning og −638 000 kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2025

Omsetning
14,1 mill. kr
Driftsresultat
−638 000 kr
Egenkapital
93 000 kr
Est. verdi
11,0 mill. kr

Finansiell helse · 2025

Likviditet
1.13
Tilfredsstillende
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
3,2 %
Svak
Egenkapitalandel av totalkapital

Soliditet begrenset til Svak fordi egenkapitalen er under 100 000 kr.

Hvem eier ORBDENT OSLO AS?

ORBDENT AS
ORBDENT OSLO AS
14,1 mill. kr oms. · −638 000 kr res.

ORBDENT OSLO AS har 1 registrert aksjonær:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om ORBDENT OSLO AS

Hvem eier ORBDENT OSLO AS?

ORBDENT AS er største registrerte eier med 100,0 %.

Hva er omsetningen til ORBDENT OSLO AS?

ORBDENT OSLO AS hadde en omsetning på 14,1 mill. kr i 2025.

Hvem er daglig leder i ORBDENT OSLO AS?

Sara Emilia Isabelle Nordevall er registrert som daglig leder i ORBDENT OSLO AS.

Hvor holder ORBDENT OSLO AS til?

ORBDENT OSLO AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.