BIZTRAC BETA
Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr

OSLO LÅSSERVICE AS

Org.nr 911636670 Aksjeselskap (AS) Oslo Stiftet 2013 Aktiv
Eierskapsgraf ↗
Omsetning 2024 83,5 mill. kr
Driftsresultat 1,6 mill. kr
Egenkapital 7,6 mill. kr
Stiftet 2013
Ansatte 41
Aksjekapital 48 000 kr

Signaler

1 flagg
  • Ingen revisor Selskapet har ingen registrert revisor. Vanlig for små AS som har valgt bort revisjon, men verdt å merke seg.

OSLO LÅSSERVICE AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 911636670. Virksomheten er klassifisert innen engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr (NACE 46.840). Selskapet ble stiftet i 2013 og har 41 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 48 000 kr fordelt på 1613 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Fremstilling/salg av lås og beslag, adgangskontroll, dørautomatikk og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 83,5 mill. kr i omsetning og 1,6 mill. kr i driftsresultat.

Nøkkeltall · 2024

Omsetning
83,5 mill. kr
Driftsresultat
1,6 mill. kr
Egenkapital
7,6 mill. kr
Est. verdi
9,0 mill. kr

Finansiell helse · 2024

Likviditet
1.56
God
Omløpsmidler ÷ kortsiktig gjeld
Lønnsomhet
Ikke tilgjengelig
Totalkapitalrentabilitet
Soliditet
28,4 %
God
Egenkapitalandel av totalkapital

Hvem eier OSLO LÅSSERVICE AS?

NORLOCK AS
OSLO LÅSSERVICE AS
83,5 mill. kr oms. · 1,6 mill. kr res.

OSLO LÅSSERVICE AS har 6 registrerte aksjonærer:

Alle aksjonærer og roller →

Ofte stilte spørsmål om OSLO LÅSSERVICE AS

Hvem eier OSLO LÅSSERVICE AS?

NORLOCK AS er største registrerte eier med 51,1 %.

Hva er omsetningen til OSLO LÅSSERVICE AS?

OSLO LÅSSERVICE AS hadde en omsetning på 83,5 mill. kr i 2024.

Hvem er daglig leder i OSLO LÅSSERVICE AS?

John Nylen er registrert som daglig leder i OSLO LÅSSERVICE AS.

Hvor holder OSLO LÅSSERVICE AS til?

OSLO LÅSSERVICE AS har forretningsadresse i Oslo.

Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.

Meld en feil

Fant du en teknisk feil eller noe som er galt i dataene? Fortell oss hva som skjedde.