Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
MERÅKER HUSFLIDSLAG
Stiftet
1995
MERÅKER HUSFLIDSLAG er registrert som forening/lag/innretning i Meråker, Trøndelag med organisasjonsnummer 871386072. Virksomheten er klassifisert innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (NACE 94.992). Selskapet ble stiftet i 1995.
Hvem eier MERÅKER HUSFLIDSLAG?
Ingen aksjonærer er registrert for MERÅKER HUSFLIDSLAG i åpne norske kilder. Aksjonæroversikt finnes hovedsakelig for aksjeselskaper (AS/ASA).
Hvilke selskaper eier MERÅKER HUSFLIDSLAG?
MERÅKER HUSFLIDSLAG har eierandeler i 1 selskap:
- HUSFLIDEN AS 0,7 %
Ofte stilte spørsmål om MERÅKER HUSFLIDSLAG
Hvor holder MERÅKER HUSFLIDSLAG til?
MERÅKER HUSFLIDSLAG har forretningsadresse i Meråker.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.