RIFA AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−187k kr).
RIFA AS er registrert som aksjeselskap i Oslo, Oslo med organisasjonsnummer 871162212. Virksomheten er klassifisert innen utleie av egen eller leid fast eiendom (NACE 68.200). Selskapet ble stiftet i 1994. Registrert aksjekapital er 30 000 kr fordelt på 2000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Kjøp, utleie og salg av fast eiendom, investeringsvirksomhet, samt deltakelse i andre selskaper med lignende virksomhet.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 105 000 kr i omsetning og −187 000 kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier RIFA AS?
RIFA AS har 5 registrerte aksjonærer:
- FREDRIK HAUGESTEN 30,0 %
- JØRGEN HAUGESTEN 30,0 %
- THOMAS HAUGESTEN 30,0 %
- ROALD ARNE HAUGESTEN 5,0 %
- INGUNN HAUGESTEN 5,0 %
Hvilke selskaper eier RIFA AS?
RIFA AS har eierandeler i 7 selskaper:
- ØVRE SMESTADVEI 45 AS 70,0 %
- OTR MASKIN & TRANSPORT AS 30,3 %
- ANDØY NÆRINGSPARK AS 26,6 %
- ADACC INVEST AS 20,0 %
- GOSTOSO EIENDOM AS 2,3 %
- ARISTEIA AS 0,7 %
- HARBOR AS 0,1 %
Ofte stilte spørsmål om RIFA AS
Hvem eier RIFA AS?
FREDRIK HAUGESTEN er største registrerte eier med 30,0 %.
Hva er omsetningen til RIFA AS?
RIFA AS hadde en omsetning på 105 000 kr i 2024.
Hvem er daglig leder i RIFA AS?
Roald Arne Haugesten er registrert som daglig leder i RIFA AS.
Hvor holder RIFA AS til?
RIFA AS har forretningsadresse i Oslo.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.