NEN-PRODUKTER AS
Signaler
- Driftsunderskudd 2024 Siste driftsresultat er negativt (−4,1 mill kr).
NEN-PRODUKTER AS er registrert som aksjeselskap i Fredrikstad, Østfold med organisasjonsnummer 836874412. Virksomheten er klassifisert innen produksjon av juice av frukt og grønnsaker (NACE 10.320). Selskapet ble stiftet i 1985 og har 19 registrerte ansatte. Registrert aksjekapital er 17,4 mill. kr fordelt på 4000 aksjer. Selskapets vedtektsfestede formål er: «Handel, agentur, produksjon og samarbeide med andre selskaper, samt hva naturlig står i forbindelse med dette.». Siste innleverte regnskap, for regnskapsåret 2024, viser 180,5 mill. kr i omsetning og −4,1 mill. kr i driftsresultat.
Nøkkeltall · 2024
Finansiell helse · 2024
Hvem eier NEN-PRODUKTER AS?
NEN-PRODUKTER AS har 20+ registrerte aksjonærer:
- HPG EIENDOM AS 25,0 %
- HPG EIENDOM AS 25,0 %
- ANN ELISABETH GUDESEN TORP 7,5 %
- HANS GUDE GUDESEN 6,0 %
- B.G. INVEST AS 4,2 %
- G.G. HOLDING AS 4,2 %
- JPG INVESTERINGSCOMPAGNIE AS 4,2 %
- OLAV GUDE GUDESEN 3,0 %
- B.G. INVEST AS 2,6 %
- G.G. HOLDING AS 2,1 %
- JPG INVESTERINGSCOMPAGNIE AS 2,1 %
- HANS GUDE GUDESEN 2,0 %
- GUDESEN HOLDING AS 1,5 %
- ANNE BENEDIKTE RØNNING 1,5 %
- LOTTE GUDESEN 1,0 %
- OLE ARNT TORP 1,0 %
- OLAV GUDE GUDESEN 1,0 %
- TRULS GUDESEN 1,0 %
- LISE GUDESEN 0,8 %
- LARS HEINE MENTZEN GUDESEN 0,8 %
Konsernstruktur
NEN-PRODUKTER AS er morselskap for 1 datterselskap:
- GUDESEN-NEN AB 100 %
Ofte stilte spørsmål om NEN-PRODUKTER AS
Hvem eier NEN-PRODUKTER AS?
HPG EIENDOM AS er største registrerte eier med 25,0 %.
Hva er omsetningen til NEN-PRODUKTER AS?
NEN-PRODUKTER AS hadde en omsetning på 180,5 mill. kr i 2024.
Hvem er daglig leder i NEN-PRODUKTER AS?
Trond Halvorsen er registrert som daglig leder i NEN-PRODUKTER AS.
Hvor holder NEN-PRODUKTER AS til?
NEN-PRODUKTER AS har forretningsadresse i Sellebakk.
Kilde: Biztrac.no · Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetaten · Sist oppdatert 15.06.2026.